SoftwareOne dokončil akvizici Comparexu a představil novou organizační strukturu

Společnost SoftwareOne dokončila globální akvizici Comparexu. Společně budou pomáhat zákazníkům optimalizovat a řídit nákupy softwaru a hardwaru. Ředitelem české a slovenské integrované pobočky SoftwareOne byl jmenován Jan Knyttl.

SoftwareOne dokončil akvizici Comparexu a představil novou organizační strukturuSoftwareOne, poskytovatel služeb v oblasti správy softwarového a cloudového portfolia, oznámil dokončení globální akvizice společnosti Comparex. Comparex se zabývá poskytováním služeb v oblasti datových center, dodávek a správy softwarových licencí.

Pod názvem SoftwareOne budou společně pomáhat zákazníkům optimalizovat a řídit nákupy softwaru a hardwaru v objemu přibližně 10 miliard eur. Nově vzniklá společnost bude mít pobočky s lokálními týmy v 88 zemích s podporou ve 150 státech.

V rámci nové podoby společnosti byla rovněž představena její nová struktura. Ve funkci CEO SoftwareOne bude i po dokončení akvizice pokračovat Dieter Schlosser. Vedení společnosti pak ze strany Comparexu doplní Marc Betgem, současný CSO.

Společnosti SoftwareOne a Comparex v České republice a na Slovensku budou součástí regionu střední a východní Evropy. Tento region nadále povede Reinhold Kaefer, ředitelem české a slovenské integrované pobočky byl jmenován Jan Knyttl.

Akvizicí společnosti Comparex jsme v České republice a na Slovensku udělali další krok při rozšiřování konzultačního a hardwarového portfolia. Posílíme tak vztahy nejen se zákazníky, ale i s předními výrobci,“ okomentoval akvizici Knyttl.

Zdroj: SoftwareOne

Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře