SoftwareOne bylo vyhlášeno partnerem roku Microsoftu v oblasti multilicencí

Společnost převzala ocenění na nedávné konferenci Worldwide Partner Conference. Za úspěchem stojí zaměření na službu pomáhající se zhodnocením stavu IT majetku zákazníka a pomoc s modernizací a přechodem do cloudu.

SoftwareOne bylo vyhlášeno partnerem roku Microsoftu v oblasti multilicencíSpolečnost SoftwareOne byla oceněna titulem Microsoft’s 2016 Volume Licensing Partner of the Year pro nejlepšího partnera v oblasti multilicencí. Ocenění si od Microsoftu převzala na setkání Worldwide Partner Conference, které proběhlo v první polovině července v kanadském Torontu.

SoftwareOne je globálním partnerem Microsoftu s více než 80 pobočkami, které podporují zákazníky ve 145 státech světa. Společnost se dříve zaměřovala na oblast pořizování softwaru a optimalizace licencování firem. Nyní se soustředí především na svůj program technologických služeb, jehož cílem je posouzení současného IT majetku zákazníků a pomoc s modernizací.

Naší letošní novinkou je rozšíření platformy PyraCloud pro řízení životního cyklu softwaru, umožňující našim společným zákazníkům rychlejší přesun do cloudu a zároveň poskytující lepší přehled o nákladech na on-premise řešení a samotné využívání cloudu,” uvedl Neil Lomax, prezident SoftwareOne pro prodejní strategii.

Zdroj: SoftwareOne

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře