Smarty.cz začíná nabízet vlastní počítače pod značkou Tigo

V šesti produktových řadách značky Tigo nabídne smarty.cz počítače v konfiguracích pro příležitostné hráče, profi gamery, ale i běžné a kancelářské využití. E-shop v blízké budoucnosti nabídne i konfiguraci počítače na míru.

Smarty.cz začíná nabízet vlastní počítače pod značkou TigoInternetový obchod smarty.cz oznámil, že oficiálně spustil nabídku vlastních počítačů pod značkou Tigo. V celkem šesti produktových řadách nabídne počítače pro běžné domácí nebo kancelářské použití, ale i výkonné sestavy pro gamery.

Pro běžné hráče si společnost přichystala řadu Tigo Gamer, která nabízí nejen herní základ, ale i pokročilejší sestavy s cenovkou pod 20 tisíc korun. Pro náročnější uživatele je určena řada Tigo Gamer Pro, kde ceny sestavených počítačů začínají u 30 tisíc korun.

Nejvýkonnější zařízení pak obsahuje řada Tigo Gamer Ultimate. Tyto počítače podle smarty.cz nabízí vedle vysokého výkonu i lepší provozní vlastnosti včetně vodního chlazení, vyšší kapacitu disků a lepší zpracování všech použitých komponentů.

Profi hráči pak mohou sáhnout po řadě Tigo Legend. „Za cenu od 55 tisíc dostanou to nejlepší na trhu herních počítačů. Stroje obsahují prémiové komponenty, zvládnou bezproblémové hraní ve 4k i vysoké nároky na snímkovou frekvenci profesionálních hráčů,“ popisuje produktový manažer Tomáš Jílek.

Tigo myslí i na domácí uživatele

Kromě čtveřice řad pro gamery plánují ve smarty.cz v brzké době spustit i dvě řady pro domácí a kancelářské použití – Tigo Home a Tigo Office. Společnost zároveň plánuje spustit konfigurátor pro sestavování PC na míru.

E-shop vyzdvihuje, že počítače sestavují pracovníci v technickém zázemí na centrále logistiky a zákaznické péče na pražském Zličíně. „V tuto chvíli jsme připraveni sestavit, nainstalovat a otestovat až 40 počítačů denně. Kapacitu budeme dále navyšovat podle zájmu zákazníků,“ říká Jílek.

Počítače se podle smarty.cz skládají do druhého dne s ohledem na dostupnost vybraných komponent, a po sestavení a důkladném zátěžovém testu mohou vyrazit přímo za zákazníkem.

Zdroj: Smarty.cz
Úvodní foto: Smarty.cz

Komentáře