Smart-TEC vyrábějící RFID a NFC oznámil expanzi do ČR a SR

Společnost otevřela pobočku v České republice a chce působit na českém i slovenském trhu. V současnosti se nachází ve fázi budování partnerské sítě.

Smart-TEC vyrábějící RFID a NFC oznámil expanzi do ČR a SRNěmecká společnost smart-TEC, zabývající se výrobou zákaznických RFID a NFC tagů na míru, oznámila otevření pobočky v Bystřici pod Pernštejnem. S otevřením nové pobočky budou produkty společnosti nově nabízeny i v České republice a na Slovensku. 

Nabídka sahá od robustních průmyslových RFID/NFC tagů, přes přívěšky na klíče, RFID/NFC karty až po samolepicí etikety. 

Tomáš Kubíček je v pozici business developement managera zodpovědný za posílení prodeje na českém a slovenském trhu, stejně jako za vybudování partnerské spolupráce.

Ve vyjádření pro ChannelWorld uvedl, že parterská síť se, vzhledem ke krátkému působení společnosti v tuzemsku, v současnosti teprve buduje a firma zatím nemá žádné certifikované partnery.

Pro český i slovenský trh plánujeme působit jak přes partnery, poskytovatele řešení, systémové integrátory, tak i přes distributory. Nicméně oblast nasazení RFID i NFC obecně je poměrně široká i specifická. Dá se říci, že každý projekt téměř vždy vyžaduje specifický projektový přístup a zákaznický tag. Proto naším cílem je zaměřit se na vertikálníspolupráci na projektech,“ nastínil Tomáš Kubíček přístup smart-TECu k prodejnímu kanálu.

Množství partnerů bude tedy záviset na daném vertikálním segmentu, jeho velikosti a konkurenční povaze segmentu. Podobně partnery pro distribuci hledáme spíše v segmentech, kde se můžou uplatnit standardizované produkty, např. standardizované NFC tagy,“ dodal.

Zájemci o partnerskou spolupáci se společností smart-TEC se o ní a jejím portfoliu více dozví na stránkách www.smart-tec.com/cz

Zdroj: smart-TEC, ChannelWorld
Úvodní foto: Inmedity.com

Komentáře