Služba pleAzure.cloud od DataSpringu přináší do ČR architekturu Cisco ACI

Nově spuštěná cloudová služba je postavena na platformě Windows Azure Pack a architektuře Cisco ACI, kterou podle DataSpringu nasazuje jako vůbec první v ČR. Služba je určena pro firmy, které potřebují prostředí pro testování projektů a nechtějí investovat do hardwaru.

Služba pleAzure.cloud od DataSpringu přináší do ČR architekturu Cisco ACISpolečnost DataSpring oznámila spuštění inovativní služby pleAzure.cloud založenou na platformě Windows Azure Pack a Cisco ACI. Služba je vhodná pro ty, kdo hledají prostředky na testování projektů, jako jsou kampaně, e-shopy či CMS, případně pro ty, co nechtějí investovat do nového hardwaru.

Služba podle DataSpringu představuje českou premiéru pro architekturu Cisco ACI. Ta umožňuje automatizovat rutinní činnosti při správě infrastruktury, což podle DataSpringu vede k tomu, že cloudové prostředí pro nového zákazníka může být v provozu v řádu minut.

Zákazníci také dostanou k dispozici samoobslužný servisní portál, který umožňuje měnit řadu nastavení služby a rychle ji přizpůsobit aktuálním potřebám. Cisco ACI také poskytuje datovému centru zvýšenou bezpečnost díky oddělení jednotlivých zákaznických prostorů.

Službu pleAzure.cloud využijí také společnosti, které plánují modernizaci hardwaru, ale nechtěji investovat finanční prostředky. Kromě operačního systému (Windows/Linux) si zákazníci mohou vybrat i ze široké škály webových aplikací. DataSpring v ráci služby nabízí i MS SQL Server.

Zdroj: DataSpring

Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře