Služba Mall Pay je nově dostupná pro více než 7 000 e-shopů s platební bránou ComGate

Všechny internetové obchody využívající platební bránu ComGate nyní dostanou možnost zařadit odloženou platby Mall Pay do svého platebního mixu.

Služba Mall Pay je nově dostupná pro více než 7 000 e-shopů s platební bránou ComGatePlatební služba Mall Pay, fintechový projekt skupiny Mall Group a banky ČSOB, je nově dostupná v největší české platební bráně ComGate. Tu využívá více než 7 000 online obchodů a služeb.

Mall uvádí, že zpřístupnění funkce odložené platby MALL Pay proběhne ze strany ComGate automaticky. Pokud e-shop využívá platební rozcestník, bude platba pomocí MALL Pay nabídnuta automaticky. U platebních tlačítek v nákupním košíku stačí vytvořit nové a spárovat ho s platební bránou.

Naši klienti z řad e-shopů se mohou těšit na další navýšení počtu dokončených plateb. Věříme, že možnost odložení platby ovlivní nákupní chování již při výběru zboží – povede k volbě dražších variant zboží nebo k většímu počtu zakoupeného zboží v e-shopu,” říká Jakub Ouhrabka, ředitel ComGate Payments.

Snadná a okamžitá verifikace

Každému zákazníkovi Mall Pay umožní zdarma přeskočit placení o 14 dní do výše až 5 000 korun. Ti, kteří možnost platby za zboží nebo služby pomocí Mall Pay využijí, budou přesměrováni na rychlé prověření na webu Mall Pay.

U klientů Mall Pay stačí zadat telefonní číslo a e-mailovou adresu, noví klienti doplní ještě jméno a adresu. Bezprostředně po úspěšném ověření zákazníka je e-shop je informován o tom, že platba je schválena a může expedovat zboží.

„Informace o objednávce se zákazníkům uloží do klientské zóny Mall Pay, kde je možné objednávku do 14 dní zaplatit. A to jak přes web, tak v aplikaci. Využít je možné libovolné možnosti platby – kartou online, bankovním převodem nebo bankovním tlačítkem,” vysvětluje Jan Bruder, obchodní ředitel Mall Pay.

Skupina Mall dodává, že Mall Pay by kromě počtu partnerských e-shopů díky spoluprací s ComGate rád navýšil i počet transakcí. Ten loni stoupl na dvojnásobek na 130 tisíc plateb v hodnotě stovek milionů korun.

Zdroj: Mall Pay
Úvodní foto: Mall Pay

Komentáře