Služba e-Balík Profi slaví úspěch, každý pátý balík přepravený GLS je placený kreditem

Online portál e-Balík Profi umožňuje platby pomocí kreditů, tvorbu více adresářů, import kontaktů či hromadný tisk štítků. Od spušení služby v březnu 2020 ji často využívají začínající podnikatelé a menší firmy.

Služba e-Balík Profi slaví úspěch, každý pátý balík přepravený GLS je placený kreditemPřepravní společnost GLS loni v březnu na českém trhu zavedla službu e-Balík Profi, která uživatelům zlevnila zasílání balíků. Online portál e-Balík Profi umožňuje platby pomocí kreditů, tvorbu více adresářů, import kontaktů či hromadný tisk štítků.

Služba se podle přepravce od ostrého spuštění těší mezi zákazníky oblibě a již každý pátý balík odeslaný pomocí portálu je nyní placen kreditem.

GLS uvádí, že službu často využívají začínající podnikatelé a menší firmy (43 %), které byly na základě vládních opatření proti šíření koronaviru nuceny přesunout své podnikání do online sféry.

Kreditový systém jsme zavedli právě pro podnikatele, kteří nepotřebují každý den posílat stovky balíků. Cílem bylo, aby za férové a transparentní ceny a bez nutnosti složitého papírování získali spolehlivé a profesionální přepravní služby,“ vysvětluje šéf GLS Česká republika Pavel Včela.

Jak e-Balík Profi funguje?

Pomocí e-Balíku Profi mohou zákazníci snadno odesílat zásilky po celé Evropě, a to bez nutnosti uzavírat smlouvu, stačí se registrovat pomocí IČO a vytisknout si přepravní štítek.

E-Balík ve verzi Profi navíc umožňuje dávkově nahrávat kontakty z počítače pomocí CSV souboru i hromadný tisk přepravních štítků. Nově přibyla k přímé online platbě možnost dobíjení kreditu, a to i klasickým bankovním převodem.

Při dosažení většího počtu odeslaných balíků kreditový systém umožní dostat automaticky slevu a na přepravném tak ušetřit. Zásadní novinkou je automatická tvorba faktur na konci každého měsíce dle množství odeslaných balíků.

Zdroj: GLS Česká republika
Úvodní foto: GLS

Komentáře