Služba Balikobot.cz má českým e-shopům usnadnit expedici

Nová služba umožní tištění štítků a sledování expedovaných zásilek u partnerských přepravců přímo v administraci e-shopu.

Služba Balikobot.cz má českým e-shopům usnadnit expediciNa českém trhu se objevila nová internetová služba Balikobot.cz, která má přinést agregaci přepravních služeb a usnadnění expedice a sledování zásilek pro malé a střední e-shopy.

Podstatou služby je, že po připojení přes API umožní automatizované tisknutí štítků s adresami a soupisů, stejně jako sledování zásilek přímo v systému e-shopu.

Balikobot.cz nabízí jednotné rozhraní pro všechny integrované přepravce, kterými jsou Česká pošta, PPL,DPD a Zásilkovna. V budoucnu se má nabídka rozšířit i na přepravní společnosti Geis, Uloženka, Messenger, GLS, Toptrans a InTime.

Služba Balikobot.cz je určena pro všechny menší a středně velké internetové obchody, které řeší problém únavného a časově náročného ručního vypisování přepravních štítků a složitého hledání informací o zásilkách svých zákazníků v aplikacích různých přepravců,“ uvedl Martin Šauer, manažer projektu Balikobot.cz.

Martin Šauer pro upřesnění dodává, že Balikobot.cz není přepravcem ani šedým operátorem. E-shopům nabízí systém pro tisku štítků a sledování zásilek v administraci obchodu a pro partnery z řad přepravců provádí implementaci. Ta má e-tailery zbavit nutnosti přihlašovat se do různých systémů různých přepravců. Místo toho mají všechny jejich zásilky být agregovány přímo do systému jejich e-shopu.

Balikobot.cz bude do 30.9.2014 zdarma. Od října se bude cena odvíjet od počtu odeslaných zásilek. Do 200 zásilek za měsíc bude měsíční poplatek činit 199 Kč. Nad 200 balíků měsíčně pak 399 Kč.

Více o službě se dozvíte na jejích stránkách. Provozovatelem Balikobot.cz je společnost Srovname s.r.o., provozovatel portálu Srovname.cz.

Zdroj: Balikomat.cz
Úvodní foto: © mangostock - Fotolia.com

Komentáře