Slovenskou pobočku DNS vede Peter Labis

Ředitelem slovenské pobočky společnosti DNS byl jmenován Peter Labis. Jeho cílem je vybudovat na slovenském IT trhu spolehlivého distributora s přidanou hodnotou operujícího pod zavedenou značkou DNS.

Slovenskou pobočku DNS vede Peter LabisSpolečnost DNS oznámila, že její slovenskou pobočku nově vede Peter Labis. Z pozice ředitele se bude zaměřovat na rozšiřování obchodních partnerů se strategickým záměrem na kontinuitu provozu a dalších souvisejících řešení.

Sedmá divize společnosti byla oficiálně otevřena v Bratislavě v únoru 2018. Slovenským obchodním partnerům nabídla přidanou hodnotu projektové distribuce s dodavateli jako Huawei, Microsoft, Hitachi, Fujitsu, Hewlett-Packard Enterprise a MicroFocus.

Ve spolupráci se zavedenými divizemi DNS v České republice se budu snažit nabídnout obchodním partnerům na Slovensku dvacet let zkušeností postavených na odbornosti, transparentnosti a korektnosti,“ uvedl Petr Labis.

Dodal, že jeho cílem je vybudovat na slovenském IT trhu spolehlivého distributora s přidanou hodnotou operujícího pod zavedenou značkou DNS.

Labis přišel do DNS ze společnosti Eastnet. Profesní zkušenosti v minulosti získával ve firmě Hewlett-Packard či Alison Slovakia. Je absolventem Žilinské univerzity v Žilině.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS

Komentáře