Slovenská Tech Data nově nabízí bezpečnostní řešení od Palo Alto Networks

Rozšířením distribuce o nové evropské trhy získají slovenští partneři Tech Daty možnost poskytovat komplexní platformu Palo Alto Networks Next-Generation Security Platform.

Slovenská Tech Data nově nabízí bezpečnostní řešení od Palo Alto NetworksSpolečnost Tech Data Corporation oznámila, že divize Technology Solutions (dříve součást společnosti Avnet), rozšířila existující distributorskou smlouvu s Palo Alto Networks, čímž pokryla distribučních partnerů a zákazníků na Slovensku.

Tato rozšířená smlouva staví na již existujícím bezpečnostním portfoliu společnosti Tech Data v jiných částech Evropy, Blízkého východu a Afriky. Distribučním partnerům a jejich zákazníkům na Slovensku poskytne Tech Data komplexní portfolio v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Bezpečnostní platforma Palo Alto Networks Next-Generation Security Platform byla od základů vybudována na prevenci narušení bezpečnosti, přičemž informace o hrozbách jsou k dispozici v celém rozsahu bezpečnostních funkcí.

Platforma je navržena tak, aby fungovala i ve stále mobilnějších a modernějších sítích. Kombinací bezpečnosti sítě, cloudu a koncových bodů se zpravodajstvím o pokročilých hrozbách vykonává bezpečnostní správu všech aplikací a poskytuje vysoce automatizovanou ochranu ve všech fázích životního cyklu útoku..

Vztah se společností Palo Alto Networks našim partnerům umožňuje nabízet nadstandardní bezpečnost, o kterou se postará bezpečnostní platforma Next-Generation Security Platform. Jde o dokonalý přídavek do našeho portfolia v oblasti kybernetické bezpečnosti,“ uved Martin Zlocha, ředitel Tech Data Slovakia.

Zdroj: Tech Data Slovakia

Úvodní foto: Tech Data Corporation, Palo Alto Networks

Komentáře