Slovanet dokončil třetí vlnu akvizice kabelových sítí a zákazníků společnosti Vares

Operátor na základě partnerské investiční smlouvy převzal sítě a zákazníky Varesu v deseti slovenských městech a obcích. Po vyhodnocení dopadu akvizice plánuje převzít infrastrukturu a klienty Varesu i v dalších lokalitách.

Slovanet dokončil třetí vlnu akvizice kabelových sítí a zákazníků společnosti VaresSpolečnost Slovanet převzala kabelovou síť, poskytování služeb a péče o zákazníky telekomunikačního operátora Vares ve městě Dudince a završila tím třetí vlnu akvizičního procesu, který běžel od jara letošního roku.

Slovanet během této doby převzal sítě a zákazníky Varesu ve městech a obcích Dohňany, Dolná Breznica, Dudince, Hronec, Lednické Rovne, Lúky, Lysá pod Makytou, Mestečko, Valaská a Záriečie.

Ve většině z výše uvedených lokalit již operátor zrekonstruoval a modernizoval dosavadní kabelové sítě, zajistil plnou digitalizaci TV vysílání a rozšíření sítí o moderní vysokorychlostní internet s kapacitou až 100 Mbit/s.

Transakce proběhla na základě uzavřené partnerské investiční smlouvy a následných smluv o koupi částí společnosti Vares. Po vyhodnocení dosavadních akvizic kabelových sítí plánuje Slovanet v budoucnu převzetí jejích sítí a zákazníků i v dalších lokalitách.

Zdroj: Slovanet

Úvodní foto: © Silvano Rebai - Fotolia.com

Komentáře