Slávek Gross posiluje Epson jako LFP business manager

Společnost Epson oznamuje, že do jejího týmu nastoupil Slávek Gross, který bude odpovědný za portfolio produktů v oblasti velkoformátového tisku.

Slávek Gross posiluje Epson jako LFP business managerSlávek Gross má nově v Epsonu na starost byznys zahrnující fototiskárny, technické plotry, potisk textilu, signage, minilaby a související spotřební materiál.

Zároveň bude zodpovědný za implementaci obchodní strategie společnosti Epson a rozvoj prodejních kanálů na trhu v České republice a na Slovensku.  

Tiskovým technologiím se Sláve Gross věnuje na různých pozicích a u různých vendorů již 17 let. Do Epsonu přišel ze společnosti Lexmark, kde byl zodpovědný za channel a projektový byznys. V Lexmaru působil tři roky a tři měsíce.

„Stýskalo se mi po velkých strojích a technologiích, tak jsem se nechal zlákat do Epson týmu,“ uvedl v oznámení Slávek Gross.

K nastaveným cílem dodal: „S konkrétními cíli, kterých bych měl v Epsonu dosáhnout, se stále ještě seznamuji,ale mým osobním cílem je udržet Epson na předních příčkách ve svěřeném portfoliu LFP a připravit sebe a hlavně své partnery na nové technologie, které určitě přijdou a na grafickém trhu budou velmi žádané a atraktivní.

Zdroj: Epson

Úvodní foto: Epson

Komentáře