SkyTron se stal tuzemským partnerem Inforu pro řešení CloudSuite Industrial (SyteLine)

Partnerství se SkyTronem mají Inforu a jeho řešením otevřít cestu do nových vertikál, zejména do oblasti distribuce a diskrétní výroby.

SkyTron se stal tuzemským partnerem Inforu pro řešení CloudSuite Industrial (SyteLine)Společnost Infor oznámila, že firma SkyTron rozšířila řady jejích partnerů pro řešení Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). SkyTron se na českém trhu zaměřuje především na poskytování služeb spojených se zaváděním, údržbou a rozvojem ERP systémů. 

Uzavřením partnerství se společností SkyTron posiluje Infor svou přítomnost na českém trhu a své zaměření na segment diskrétní výroby a distribuce.

Mezi zákazníky systému Infor CloudSuite Industrial dnes v České republice patří například společnosti Krnovské opravny a strojírny, ISAN Radiátory, Česká zbrojovka, Grund, interStroj a další.

Jsme rádi, že díky řešení Infor SyteLine budeme moci naši zákaznickou základnu rozšířit i o další výrobní společnosti a zúročit své zkušenosti z výrobních odvětví,“ uvedl výkonný ředitel SkyTronu Jiří Zákostelský.

Zdroj: Infor

Úvodní foto: © Beboy - Fotolia.com

Komentáře