Skupina Veracomp Group dosáhla v roce 2015 tržeb ve výši 207 milionů eur

Tržby skupiny působící v 16 zemích střední a východní Evropy byly o 3 % vyšší než v roce 2014. Nejvíce se Veracompu dařilo v oblasti bezpečnosti, videokonferencí a otevřeného softwaru.

Skupina Veracomp Group dosáhla v roce 2015 tržeb ve výši 207 milionů eurSkupina Veracomp Group oznámila výsledky svého hospodaření za rok 2015. Tržby z prodeje IT produktů a poskytování školení v 16 zemích regionu střední a východní Evropy včetně České republiky a Slovenska vyrostly ve srovnání s rokem 2014 o 3 % na 207 milionů eur.

Největšího růstu z celé skupiny za rok 2015 dosáhlo české zastoupení - Veracomp s.r.o. - a sice výši 113 %, což byla v meziročním srovnání dosud rekordní hodnota.

V zemích regionu, kde máme lokální zastoupení, jsme zaznamenali velmi dobré výsledky díky převzetí kontraktů od jiných distributorů, aplikováním osvědčeného obchodního modelu používaného v Polsku. Na úrovni skupiny jsme zaznamenali nejrychlejší nárůst v oblastech bezpečnosti, videokonferencí a open source řešení,“ okomentoval výsledky Adam Rudowski, CEO Veracomp SA.

Za jednu z nejvýznamnějších událostí roku 2015 označuje Veracomp Group převzetí distribuce řešení značky Red Hat v České republice a na Slovensku, stejně jako rozšíření portfolia o Huawei a další značky.

Zdroj: Veracomp

Úvodní foto: Veracomp

Komentáře