Skupina Moore Czech Republic se rozrůstá divizi Moore Technology CZ

Nově vzniklá společnost bude sloužit jako platforma pro zastřešení veškerých technologických aktivit skupiny, které zahrnují jak poskytování konvenčních IT služeb, tak i vývoj progresivních produktů, zejména v oblasti umělé inteligence.

Skupina Moore Czech Republic se rozrůstá divizi Moore Technology CZPoradenská a auditorská skupina Moore Czech Republic oznámila, že v rámci své struktury vytvořila novou společnost Moore Technology CZ. Ta se specializuje na inovativní technologie, vývoj a provoz aplikací či outsourcing IT.

Základnou aktivit Moore Technology CZ se stane společnost Servodata, která se zaměřuje jak na vývoj a implementaci komplexních softwarových řešení včetně kybernetické bezpečnosti, servisní podporu a IT outsourcing, tak i na sofistikované projekty v rámci konceptu Průmyslu 4.0.

Nově vzniklá společnost Moore Technology CZ bude sloužit také jako platforma pro rozvojové technologické aktivity celé skupiny, které jsou realizovány ve společnostech Care Plus Service a Mycroft Mind.

Zaměřené na energetiku a průmysl

Již delší dobu se věnujeme rozvoji technologií se zaměřením na Průmysl 4.0 a umělou inteligenci. Proto jsme v minulém týdnu dokončili akvizici šedesátiprocentního podílu v české společnosti Mycroft Mind,“ upřesňuje Petr Kymlička, partner skupiny Moore Czech Republic.

Akvizice společnosti Mycroft Mind podle Miroslava Ruta, ředitele společnosti Moore Technology CZ, umožní skupině dostat se na špičku ve využívání umělé inteligence v oblasti řízení distribučních sítí.

Care Plus Service i Mycroft Mind mají dle skupiny ambici stát se evropskými lídry ve svém segmentu. Tedy v oblasti asistivních technologií v případě Care Plus Service a ve vysoce efektivní analýze velkých objemů dat, pokud jde o Mycroft Mind.

Zdroj: Moore Czech Republic

Úvodní foto: j-mel @ fotolia.com

Komentáře