Skupina eD system sjednocuje vedení, Petr Slouka nově řídí pobočky v ČR, SR i Polsku

Společnost eD system Czech má s platností od 1. 12. 2017 nového výkonného ředitele. Dosavadní ředitel nákupu Petr Slouka bude vzhledem k přechodu na nový model vedení řídit také slovenskou a polskou pobočku distributora.

Skupina eD system sjednocuje vedení, Petr Slouka nově řídí pobočky v ČR, SR i PolskuSpolečnost eD system Czech oznámila, že její dozorčí rada jmenovala Petra Slouku do funkce výkonného ředitele a zároveň došlo k jeho zvolení do funkce předsedy představenstva. Jmenování je platné od 1. 12. 2017.

Společnosti skupiny eD system realizují transformaci na nový obchodní model, a to sjednocením firem eD system z Česka, Slovenska a Polska pod jedno vedení,“ vysvětlil Hynek Tyl, generální ředitel skupiny eD system

Petr Slouka je tak ze své funkce zodpovědný za obchodní výsledky a vedení společnosti eD system Czech, ale také sesterských firem eD system Slovakia a eD system Polska.

Slouka je veteránem skupiny eD system a působí v ní od jejího počátku. Začínal jako produktový manažer a postupně vystřídal několik vedoucích pozic.

Posledních pět let byl ředitelem nákupu v rámci eD system Czech. Na tuto pozici nyní bude muset distributor najít náhradu.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře