Skupina Alef vloni zvýšila obrat o 21 % a rozšířila aktivity ve čtyřech zemích

Český distributor vloni dosáhl obratu přesahujícího 7 miliard korun. Zároveň rozšířila svá školící centra ve středo a východoevropských metropolích a stala se jedničkou v prodejí řešení značky Cisco ve Slovinsku.

Skupina Alef vloni zvýšila obrat o 21 % a rozšířila aktivity ve čtyřech zemíchČeský distributor Alef oznámil, že v roce 2019 meziročně zvýšil svůj obrat o 21 % na 7 miliard korun. Společnost vloni zároveň rozšířila své aktivity v Bulharsku, Řecku, na Kypru a na Maltě.

„Minulý rok byl pro nás velice úspěšný. Růst se podařil především díky kombinaci skvělé spolupráce našich týmů v jednotlivých zemích, stabilní úspěšné spolupráci s našimi partnery, vendory a neposlední řadě i díky řešení obsahující to nejlepší na trhu, uvedl Milan Zinek, CEO Alef Group.

Společnost, která má hlavní centrálu v Praze, vloni dále posilovala svou pozici v Maďarsku, Rumunsku a ve Slovinsku, kde se stala jedničkou v prodeji řešení značky Cisco.

Společnost Alef též rozšířila své vlastní školící centrum v Praze, Bratislavě, Budapešti, Lublaně, Záhřebu, Bělehradu a Bukurešti, které nyní nabízí více jak 280 kurzů v oblasti ICT. Za minulý rok dle svých slov proškolila více jak 3 850 IT odborníků.

Zdroj: Alef Group

Úvodní foto: andranik123 @ fotolia.com

Komentáře