Skupina Adastra v roce 2019 utržila 3,8 miliardy Kč, v ČR rostla více než o čtvrtinu

Tržby konzultační skupiny meziročně vzrostly o 9 %, v České republice se zvýšily o 28 %, což je o 5 procentních bodů více než v roce 2018.

Skupina Adastra v roce 2019 utržila 3,8 miliardy Kč, v ČR rostla více než o čtvrtinuKonzultační skupina Adastra Group oznámila, že vloni zaznamenala tržby ve výši přes 3,8 miliardy Kč, což představuje meziroční nárůst o 9 %. Adastře Group v České republice v loňském kalendářním roce vzrostly tržby o 28 %.

Česká Adastra k celkovému růstu významně přispěla. Tržby Adastry ČR se v kalendářním roce 2019 zvýšily dokonce o 28 %, což je ještě o 5 procentních bodů více než v předchozím období,” vysvětluje generální ředitel společnosti Adastra ČR Pavel Kysela.

Jedním z významných projektů české Adastry minulého roku bylo dokončení nového datového skladu pro pojišťovny Kooperativa a ČPP. Adastra ČR dále získala nové zákazníky, mezi které patří např. Philip Morris ČR, APS Holding nebo ING Bank N.V.

V roce 2019 pracovala česká pobočka pro více než 160 zákazníků z celého světa. Počet našich zákazníků se zvýšil o 10 %,” komentuje Kysela.

Skupině v ČR v roce 2019 uvedla na trh nové platformy v oblasti digitální transformace. Jednalo se například o platformu TASP pro optimalizaci výrobních a logistických operací postavenou na bázi umělé inteligence.

Novinky si Adastra ČR nachystala i pro bankovní a finanční instituce, pojišťovny nebo telekomunikační operátory. V roce 2019 rovněž pokračovala v investicích do vývoje vlastních produktů a řešení, řadu z nich uvede na trh v průběhu roku 2020.

Zdroj: Adastra

Úvodní foto: Foto: © Tomislav - Fotolia.com

Komentáře