Síťové produkty On Networks míří do ČR a SR

Na český a slovenský trh míří produkty společnosti On Networks vyrábějící hardware pro realizaci počítačových sítí. Kdo bude její produkty distribuovat a jaké jsou již v ČR a SR k dispozici?

Síťové produkty On Networks míří do ČR a SRNa český a slovenský trh vstupují produkty americké společnosti On Networks, výrobce síťových produktů.

Její výrobky budou distribuovat společnosti AT Computers a SWS. Technickou podporu mají na českém a slovenském trhu zajišťovat distributoři a prodejci, případně bude poskytována on-line z USA.

On Networks na český trh vstupuje s dvojicí routerů podporujícími Wi-Fi, které nesou označení N150R a N300R. Jejich doporučená koncová cena včetně DPH je 419 Kč resp. 699 Kč.

U distributorů jsou již k dispozici také síťové Wi-Fi karty v podobě USB donglů označené jako N150MA-199EES a N300MA-199EES s doporučenou koncovou cenou včetně daně 239 Kč resp. 439 Kč.

Společnost On Networks se profiluje jako výrobce cenově dostupných síťových zařízení. Další její produkty budou u distributorů pro český a slovenský trh k dispozici během března 2013. Firma vedle routerů a Wi-Fi donglů vyrábí také powerline adaptéry a ethernetové switche.

Více informací o výrobcích americké firmy si zájemci mohou přečíst na webové adrese www.on-networks.com.

Zdroj: On Networks, ChannelWorld

Úvodní foto: On Networks, AT Computers, SWS

Komentáře