Simona Tomaníková posiluje divizi IBM v Tech Datě

Z pozice IBM SW business development managera bude zodpovídat zejména za řízení a rozvoj vztahů s partnery, a to především v oblasti softwarového portfolia IBM.

Simona Tomaníková posiluje divizi IBM v Tech DatěSpolečnost Tech Data oznámila, že na pozici IBM SW business development manager nastupuje Simona Tomaníková. Její klíčovou zodpovědností bude péče o základnu partnerů Tech Daty pro IBM.

K dalším úkolům Tomaníkové bude patřit rozvoj obchodní strategie vendora a její přizpůsobení specifikům lokálního tuzemského trhu, každodenní kontakt s partnery a vyřizování jejich požadavků.

Tomaníková nastupuje s bohatými zkušenostmi právě s rodinou řešení IBM, které získala na stejné pozici ve slovenské pobočce Tech Data a rovněž během svého sedmiletého působení ve společnosti IBM Slovakia.

Ve volném čase ráda sportuje (fitness, běh, kolo, plavání, volejbal) a věnuje se keramice. Jako dobrovolnice pracuje ve sdružení Mareena, které se zaměřuje na pomoc cizincům v integraci do slovenského prostředí.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Tech Data

Komentáře