Šimon Churý bude novým šéfem marketingu v eD system

Dan Vondráček po čtyřech letech předává kormidlo Šimonu Churému, který v týmu distributora dosud působil na pozici senior marketing manager. Nyní bude mít na starost tři trhy a tři stovky značek.

Šimon Churý bude novým šéfem marketingu v eD systemDistributor eD system bude mít od 1. 8. 2018 nového ředitele marketingu. Pozici převezme Šimon Churý, který nyní působí na pozici senior marketing manager a stará se o tým koordinující marketingovou podporu značek.

Churý přišel do eD system na počátku roku 2017 ze softwarové společnosti Kvados, kde zastával pozici marketingového a provozního ředitele. Předtím působil na různých manažerských pozicích v reklamních agenturách v České a Slovenské republice.

Je pro mne velká čest se posunout do role, ve které budu řídit marketing ve třech zemích, koordinovat 25 lidí a starat se o marketingovou podporu více než 300 IT značek,“ uvedl Šimon Churý ke svému jmenování.

Dosavadní ředitel marketingu Dan Vondráček, který tuto pozici zastával poslední čtyři roky, odchází na vlastní žádost a z touhy moci věnovat více času své rodině.

Zdroj: eD system, LinkedIn

Úvodní foto: eD system

Komentáře