Shoptet spojuje síly s Mallem, usnadní prodej přes program Mall Partner

Díky doplňku Mall Expando mohou nyní obchodníci spravovat objednávky z Mallu přímo ve svém shoptetovém rozhraní a celý objednávkový proces tak značně zjednodušit.

Shoptet spojuje síly s Mallem, usnadní prodej přes program Mall PartnerSpolečnost Shoptet oznámila, že spojila síly s internetovým obchodem Mall.cz a svým zákazníkům z řad majitelů e-shopů tak usnadní prodej skrz program Mall Partner.

Snadné napojení na Mall je pro uživatele Shoptetu možné díky doplňku Mall Expando, jehož hlavní výhodou je dle firmy možnost kompletně spravovat objednávky uskutečněné na e-shopu prodejce i skrze Mall v jediném rozhraní.

Doplněk je vhodný pro všechny uživatele Shoptetu, kteří chtějí kromě prodeje přes vlastní kanály oslovit také nové okruhy zákazníků, a to třeba i v zahraničí,“ přibližuje Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet.

Vyšší komfort pro obchodníky

Shoptet uvádí, že jeho služby využívá zhruba 40 % partnerských obchodníků Mallu a inovace byla tedy logickým krokem reagujícím na poptávku. Mall si od spolupráce slibuje především zvýšení komfortu pro své prodejní partnery a do budoucna počítá s rozšířením o doplňky pro další e-shopová řešení.

Spolupráce se Shoptetem nás velmi těší, protože velké části našich partnerů usnadní proces odbavování objednávek,“ uvádí ke spolupráci Jakub Kováč, ředitel programu Mall Partner.

Ti, kdo chtějí prodávat své zboží přes Mall, mohou své objednávky snadno spravovat přes naše administrační rozhraní, ale nový doplněk je pro ně možností, jak vše snadno řešit na jednom místě,“ dodává.

Zdroj: Shoptet

Úvodní foto: © tashatuvango - Fotolia.com

Komentáře