Shoptet rozšiřuje partnerství s Balikobot.cz a pomáhá e-shopům s expanzí

Technologie Balíkobotu, jež podle společnosti zrychluje expedici či eliminuje chyby, je nově integrována do administrativního programu Shoptetu.

Shoptet rozšiřuje partnerství s Balikobot.cz a pomáhá e-shopům s expanzíSpolečnost Shoptet oznámila, že rozšířila spolupráci s Balíkobotem, jakožto logistickým partnerem při expanzi internetových obchodů do zahraničí. Technologie Balíkobotu je nově plně integrována přímo v administraci Shoptetu.

Balíkobot je technologie datového napojení na tuzemské i zahraniční dopravce, která uživatelům zajistí efektivní expedici. Součástí je tisk štítků, validace adres, propojení s aplikacemi dopravců i sledování zásilek v reálném čase.

Naším posláním je usnadňovat a zefektivňovat podnikání internetových obchodů. Proto nás těší, že společně se Shoptetem můžeme naši službu e-shopům poskytnout za bezkonkurenčních podmínek a podílet se tak na růstu a expanzi české e-commerce do zahraničí,“ říká Martin Šauer, CEO Balikobot.cz.

,,Pro všechny trhy, na kterých působíme, jsme přizpůsobili produkt, vytvořili lokální podporu a tým, abychom mohli co nejlépe reagovat na situaci na daném trhu a e-shopařům vytvářet ideální podmínky pro podnikání,“ říká Samuel Huba, CEO Shoptetu.

Zároveň jsme tak usnadnili vstup do těchto zemí pro naše stávající klienty, aby pro ně expanze byla co nejplynulejší a mohli na svůj lokální úspěch navázat v dalších zemích,“ dodává Hora. Shoptet aktuálně působí v Česku, na Slovensku a v Maďarsku.

Zdroj: Shoptet

Úvodní foto: © filograph - Fotolia.com

Komentáře