Shoptet nově nabízí individualizovaná e-shopová řešení, slibuje finanční úspory

Nový koncept podle Shoptetu sníží náklady na vývoj e-shopu na míru až na desetinu. V rámci jedné ceny totiž nabízí podobné výhody jako u standardizovaných řešení spolu s možností individuální tvorby e-shopu.

Shoptet nově nabízí individualizovaná e-shopová řešení, slibuje finanční úsporySpolečnost Shoptet uvedla, že po deseti letech na trhu standardizovaných e-shopových řešení vstupuje i segmentu e-shopu na míru. Prostřednictvím samostatné značky Shoptet Premium plánuje nabízet cenově dostupnější individualizovaná řešení.

Shoptet uvádí, že v rámci jedné ceny nabídne podobné výhody jako u standardizovaných řešení, například pravidelné aktualizace, nové funkce a odpovídající technologie, ovšem dle svých slov až desetkrát levněji.

Po deseti letech neustálého vývoje jsme se rozhodli vstoupit do dalšího segmentu, tedy prémiových e-shopů na míru. A to dokonce s ambicí jej změnit a přizpůsobit rychlému rozvoji e-commerce, aby dával smysl i lokálním podnikatelům, výrobcům nebo retailerům,“ uvádí Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet.

Spojení individuální tvorby s paušálním provozem

Cílem značky Shoptet Premium, která vzniká odděleně od stávajícího Shoptetu, je umožnit individuální tvorbu e-shopu nad rámec jednoduchých krabicových řešení, avšak při využití levného paušálního provozu e-shopu přímo na platformě.

Ten podle společnosti kombinuje s neomezenými možnostmi co do vzhledu, množství produktů, doplňků nebo služeb, včetně pravidelných aktualizací a nových funkcí v ceně.

Vytvořili jsme samostatný produkt s vlastním vývojem, který jsme zcela oddělili od stávajících klientů. Ti ale mohou prémiové řešení využít třeba k tvorbě nadstandardní služby pro vybrané zákazníky,“ vysvětluje Uďan.

Pokud jim nevyhovují standardní řešení nebo se chtějí odlišit, budou mít k dispozici komplexní nástroj bez nutnosti milionových investic. Podnikatelům také může posloužit jako zcela nový prodejní kanál,“ dodává.

Volné ruce pro vlastní úpravy

Shoptet uvádí, že majitelé e-shopu vytvořeného na míru na platformě firmy budou díky obsluze přes API moci programovat jakékoliv jeho funkce, a to jak s interními či externími programátory, tak i třeba s pomocí Shoptet Partnerů.

Zákazníkům pomůžeme i s napojením jakéhokoliv systému nebo s přechodem z jiné platformy. Každý projekt bude mít u nás také dedikovaného specialistu. Výrazně levněji a s dalšími výhodami tak nabídneme podobné služby jako agentury poskytující vývoj e-shopu na míru,“ uzavírá Uďan.

Zdroj: Shoptet
Úvodní foto: © Vladislav Kochelaevs - Fotolia.com

Komentáře