Shoptet hlásí 51% růst obratu v roce 2015

Na platformě společnosti momentálně běží přes 6 600 e-shopů, což představuje pětinu všech internetových obchodů v ČR. Obrat společnosti za loňský rok dosáhl 27,8 milionu korun.

Shoptet hlásí 51% růst obratu v roce 2015Společnost Shoptet, která se specializuje na pronájem e-shopových řešení, má za sebou velmi úspěšný rok 2015. Obrat firmy za minulý rok vzrostl o 51 % na 27,8 milionu korun. Shoptet uvádí, že se díky tomu stal nejrychleji rostoucí firmou ve svém oboru.

Na platformě Shoptetu běželo na konci loňského roku 6 600 e-shopů, což je o 2 100 více než na konci roku 2014. Společnost uvádí, že její internetové obchody představují více než 20 % komerčních řešení.

V loňském roce jsme plně zúročili naši práci z předchozích let. Nepřestáváme vylepšovat naše produkty, chceme i nadále udávat trendy v této oblasti a plnit nevyřčená přání našich klientů,“ uvedl CEO společnosti Miroslav Uďan.

Rozšířili jsme naše služby o ojedinělý pokladní systém mající společnou správu pro e-shop a kamenný obchod. Zde vidíme budoucnost maloobchodního prodeje,“ dodal Uďan s tím, že v letošním roce chce společnost pokračovat v nastaveném kurzu.

Zdroj: Shoptet

Úvodní foto: (c) Jakub Jirsák - Fotolia.com

Komentáře