Sharp vstupuje s novými velkoformátovými displeji do segmentu digital signage

Tři nové řady PN-Q, PN-R a PN-Y vznikly na základě kombinace hardwaru a softwaru od Sharpu a jeho partnerů. Nová řešení jsou postavena na otevřené platformě a slibují snadnou integraci a širokou škálu aplikací.

Sharp vstupuje s novými velkoformátovými displeji do segmentu digital signageSpolečnost Sharp představí na veletrhu Integrated Systems Europe novou platformu s architekturou otevřených systémů určenou pro zařízení digital signage. Platforma je kombinací nového hardwaru a softwaru od společnosti Sharp a jejích technologických partnerů.

V nových panelech je integrován System on Chip (SoC) na kterém lze provozovat software Sharp Digital Signage postavený na Androidu. Sharp pro přípravu nových řešení uzavřel partnerství se společnostmi CityMeo, Grassfish, Videro a Easyscreen.

Tři nové řady panelů Sharp (PN-Q, PN-R a PN-Y) mají nabídnout flexibilní možnosti propojení. Integrovaný SoC dokáže zpracovat obsah v rozlišení 4K a o přehrávání se postará software Sharp Digital Signage nebo integrovaný přehrávač médií USB s novým softwarem od Sharpu či rozšíření Mini OPS (Open Pluggable Specification).

Port Mini OPS bude dostupný ve třech variantách modulu (PC, bezdrátový a HDBaseT), což má uživatelům poskytnout více možností při využití panelů a interakcí. Displeje půjde díky rozšíření Mini OPS integrovat do širší řady uživatelských aplikací.

Panely řady PN-Y a PN-R lze nainstalovat obrazovkou vzhůru nebo dolů, zároveň je lze samozřejmě instalovat jak na šířku, tak na výšku. Nabízí všechny standardní vstupy a k dispozici budou v různých kategoriích jasu a různých velikostech od 32“ do 70“. Modely řady PN-Q nabídnou úhlopříčku od 60“ do 90“.

Zdroj: Sharp

Úvodní foto: Sharp

Komentáře