Sharp spouští nabídku spravovaných tiskových služeb pro malé a střední firmy

Cílem nové služby je usnadnit menším firmám práci s tiskem, skenováním a správou dokumentů při současné úspoře nákladů. Sharp novinku prezentuje jako flexibilní a škálovatelné řešení zahrnující software, hardware, cloud i konzultace.

Sharp spouští nabídku spravovaných tiskových služeb pro malé a střední firmySpolečnost Sharp Electronics CEE spustila novou nabídku spravovaných tiskových služeb (MPS), aby pomohla malým a středně velkým společnostem získat kontrolu nad tiskem a snížit související náklady.

Sharp bude se společnostmi spolupracovat na vytvoření balíčku na míru, včetně hardwaru, softwaru, služeb na bázi cloudu a konzultací. Služba zahrnuje pět fází, od zhodnocení potřeb zákazníka a návrhu řešení, přes transformaci postupů tisku, po průběžné řízení a neustálou optimalizaci.

V rámci návrhu může společnost Sharp doporučit nahrazení individuálních stolních tiskáren za několik multifunkčních zařízení (MFZ). Rovněž lze provést instalaci účetního softwaru, který monitoruje a řídí využití tisku a kopírování, sleduje náklady.

MFZ Sharp nabízí řadu bezpečnostních funkcí, které chrání informace během vytváření, sdílení a ukládání. Mezi ně patří automatické šifrování dat přenášených z pevného disku a na pevný disk MFZ a automatické smazání souboru z MFZ po uplynutí určité doby.

Pro správu dokumentů může klient využívat systém Cloud Portal Office a jeho integrovaný software k automatizaci určitých toků. Například v účetním oddělení dokáže aplikace extrahovat použitelná data z faktury včetně celkové částky a automaticky přesměrovat dokument příslušnému nadřízenému ke schválení.

Zdroj: Sharp

Úvodní foto: Sharp

Komentáře