Sharp představil praktický e-book pro zefektivnění využívání technologií

Zastaralý hardware a software může podle průzkumu společnosti Sharp znamenat až 19 ztracených pracovních dní ročně, tedy čas, který není strávený produktivní prací. Nový e-book připravený ve spoluprací s Clare Evansovou pomůže firmám získat tento ztracený čas zpět.

Sharp představil praktický e-book pro zefektivnění využívání technologiíJe česká kancelář tak efektivní, jak by mohla být? Jsou v ní ty nejnovější propojené technologie? Je navržená tak, aby každému pomohla šetřit čas? Nebo je, jako průměrná kancelář v nové studii společnosti Sharp zastaralá nebo jsou v ní těžko použitelné technologie, které zaměstnance zpomalují?

Průzkum Sharpu mezi 6 000 kancelářskými pracovníky v devíti evropských zemích včetně 500 v České republice zjistil, že průměrný evropský pracovník každý rok promrhá 19 dnů (tedy téměř čtyři pracovní týdny) vlivem pomalých nebo neefektivních technologií. Stará zařízení a software, který není uživatelsky přátelský, často nutí lidi mrhat časem.

Tento promeškaný čas přitom podle Sharpu znamená ušlé příležitosti, ušlý zisk a dokonce ztracené zaměstnance. Co můžete udělat, abyste tento čas získali zpět? Není to jen o tom mít ten správný hardware a software – jde jen o to, že se z efektivity učiní priorita a změní se chování.

Společnost Sharp proto oslovila odbornicí na time management Clare Evansovou, aby připravila několik tipů a rad, které si může vyzkoušet každá kancelář, bez ohledu na svoji velikost a rozpočet, a získat tak zpět svůj ztracený čas. Máte zájem? Navštivte stránku www.sharp.cz/unlock a stáhněte si podklady.

Zdroj: Sharp

Úvodní foto: Sharp

Komentáře