Sharp oznámil uzavření partnerství s PaperCut International v regionu CEE

Díky nově navázané spolupráci budou multifunkce Sharp podporovat jednoduchý software PaperCut MF, který nabízí funkce pro snížení odpadu a nákladů na tisk, stejně jako zabezpečení tisku citlivých dokumentů.

Sharp oznámil uzavření partnerství s PaperCut International v regionu CEESpolečnost Sharp Electronics oznámila, že se stala certifikovaným partnerem firmy PaperCut International pro oblast střední a východní Evropy. Díky této spolupráci dojde ke spojením portfolia multifunkčních tiskových zařízení Sharp se softwarem PaperCut MF.

Sharp uvádí, že PaperCut MF je jednoduchou a nízkonákladovou softwarovou aplikací, jež umožňuje společnostem převzít kontrolu nad zabezpečením dokumentů a správou svých tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení.

Díky tvorbě podrobných reportů má tento systém působit jako prevence vzniknu odpadu skrze zavádění limitů využití zařízení a počtu kreditů a uživatelským nastavením individuálních přístupových práv pro konkrétní funkce ve společnosti.

Software PaperCut MF je zároveň navržen pro podniky s citlivými daty a nabízí funkci „Find-Me“, kdy mohou uživatelé tisknout dokumenty ze kterékoli multifunkce Sharp zapojené do zabezpečené sítě, ale pouze tehdy, když jsou přímo u stroje.

Funkce „Find-Me“ podle Sharpu minimalizuje množství odpadu a v rušných kancelářích snižuje objem tisku o 20 %. To také znamená, že si uživatelé mohou zvolit, kdy a kde si přejí své dokumenty vytisknout, a citlivé dokumenty nezůstávají ležet ve výstupních zásobnících.

Zdroj: Sharp Electronics
Úvodní foto: Sharp

Komentáře