Seznamte se s novým vedením české pobočky společnosti Dell EMC

Nově vzniklá společnost Dell EMC vstupuje do fiskálního roku 2017 se (staro)novým vedením, v němž dominují zástupci dosavadní pobočky českého Dellu. Společnost i nadále vede Jiří Kysela.

Seznamte se s novým vedením české pobočky společnosti Dell EMCVedení české pobočky společnosti Dell EMC oznámilo složení celého týmu, který vede nově vzniklou společnost od začátku fiskálního roku od 6. 2. 2017. Na pozici generálního ředitele pro Českou republiku byl jmenován Jiří Kysela (na fotografii), jehož uvedení do funkce společnost oznámila již v loni.

Obchodní týmy povedou Pavel Halfar jako ředitel partnerského prodeje (channel sales director), Ondřej Kocián jako obchodní ředitel pro firemní segment (corporate sales director) s podporou Milana Karase v pozici inside sales managera a dále Pavel Rosenkranc ve funkci obchodního ředitele pro státní správu (public sales director).

Leoš Vondrák v roli global compute & networking manager a Luděk Šafář jako presales manager budou mít na starosti týmy specialistů v oblasti infrastruktury datových center. Tým dále tvoří Stanislav Hájek v roli marketingového ředitele, Robin Průša se zodpovědností za obchodní strategii a plánování a Katarína Belková, která zastřeší finance a controlling.

S novým vedením se můžete seznámit v krátkých medailoncích: 

Jiří KyselaJiří Kysela – generální ředitel pro ČR – působí v české pobočce Dellu přes 11 let. nejdříve v roli obchodního ředitele v několika zákaznických segmentech a od září 2010 ve funkci generálního ředitele. Dříve působil na manažerských pozicích ve společnostech Telefonica O2 a Nextra. Je absolventem ČVUT v Praze.


Pavel HalfarPavel Halfar – channel sales director – také působí v Dell ČR již více než 11 let. Nejdříve začal ve funkci inside sales manager a pak přešel na pozici channel sales manager. Nyní bude v rámci Dell EMC řídit partnerský prodej. Předtím, než nastoupil do společnosti Dell, pracoval ve funkci oblastního manažera prodeje pro společnosti Novartis a Johnson & Johnson. Vystudoval VŠE, obor finance.


Ondřej KociánOndřej Kocián – corporate sales director – je členem prodejního týmu české pobočky Dellu již 17 let. Začal v roli inside sales representative, následně se posunul do role inside sales manager a v roce 2009 přešel do funkce obchodního ředitele pro celý komerční segment zákazníků v rámci České republiky. Vystudoval finance a marketing na VŠE v Praze.


Milan KarasMilan Karas – corporate internal sales manager – je členem týmu české pobočky Dellu přes 10 let. Do firmy nastoupil v roli account anagera pro segment corporate and global a po čtyřech letech přešel na pozici inside sales manager pro corporate and GS accounts. Před nástupem do Dellu pracoval jako ředitel výroby pro Info Media Projekt.


Pavel RosenkrancPavel Rosenkranc – public sales director – pracuje pro český Dell téměř 12 let. Nejdříve působil jako account manager pro státní správu a následně byl povýšen do funkce public and channel sales manager. Před nástupem do společnosti Dell pracoval v obchodních pozicích u společností Fujitsu Siemens Computers a Interlink CS. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu UK.


Leoš VondrákLeoš Vondrák – global compute & networking manager – působí v Dell ČR v roli solutions managera už 8 let. Měl na starosti například presales pro podniková řešení (servery, disková pole, síťová řešení atd.). V Dell EMC je odpovědný za prodej zejména serverových a síťových řešení. Dříve pracoval například ve společnostech Ernst & Young a Oracle. Je absolventem ČVUT v Praze.


Luděk ŠafářLuděk Šafář – presales manager pro ČR, Maďarsko a severovýchodní Evropu – dosud pracoval pro českou pobočku EMC, kde vedl tým presales. Ve stejné funkci bude nyní pokračovat pokračovat i v Dell EMC. Dříve působil ve společnostech Microsoft, Novell a Suse.


Stanislav HájekStanislav Hájek – marketingový ředitel pro ČR – působí ve společnosti Dell přes 10 let. Do firmy nastoupil jako produktový manažer pro mobilní řešení a postupně pracoval ve funkcích channel marketing manager a country marketing manager pro trhy v ČR, Slovensku či Finsku. Nyní bude řídit marketingové aktivity Dell EMC v České republice pro koncové zákazníky i partnerský prodej. Je absolventem České zemědělské univerzity v Praze.


Robin PrůšaRobin Průša – sales strategy & planning country lead pro ČR & severovýchodní Evropu – pracuje pro Dell ČR přes 11 let. Do firmy nastoupil v roli FP&A manažera a postupně působil ve funkcích finance commercial manager a contracts & proposals regional manager. Před nástupem do Dellu pracoval pro společnost Lucent Technologies. Je absolventem VŠE a VŠFS v Praze se specializací na obchod a finance.


siluetaKatarína Belková – controller & finance site lead pro ČR – přišla do týmu Dell EMC ze slovenské pobočky Dellu, kde působila téměř 12 let na různých pozicích v rámci oddělení finančního plánování, analýz a controllingu. Před nástupem do Dellu pracovala pro společnost Sony Slovakia na pozici finančního controllera. Je absolventnkou Slovenské technické univerzity v Bratislavě.

Zdroj: Dell EMC
Úvodní foto: Dell EMC

Komentáře