Seznam.cz na svém e-mailu umožní používat adresy s uživatelovou vlastní doménou

Chcete využívat e-mailovou službu na Seznamu, ale chcete mít profesionálně vypadající adresu s vlastní doménou? Nyní můžete.

Seznam.cz na svém e-mailu umožní používat adresy s uživatelovou vlastní doménouSpolečnost Seznam rozšířila svou e-mailovou službu o novou funkci, která umožní propojit e-mail s adresou na vlastní doméně uživatele. Lidé (nebo firmy) se svou doménou mají možnost pořídit si na ni až deset adres, které mohou následně používat přímo na službě Seznam.cz E-mail.

Nová funkce je k dispozici zdarma. Registraci je možné provést na adrese mojedomena.seznam.cz. Uživatelé tímto získávají možnost používat vlastní e-mailovou adresu (např. objednavky@itreseller.cz) v rámci služby Seznam.cz E-mail se všemi jejími funkcemi i přístupností.

„V současné době může být například pro drobné podnikatele složité, zajistit si poštovní schránku na vlastní doméně. Právě pro tuto skupinu lidí nabízíme jednoduchou cestu a navíc zdarma,“ uvedl David Finger, manažer služby Seznam.cz E-mail.

Tato funkce je dostupná pro kohokoliv, neznamená to ale, že nebudeme hlídat, zda adresy nejsou následně zneužívány pro rozesílání nevyžádaných obchodních sdělení, či velkých objemů newsletterů,“ dodal Finger.

Zdroj: Seznam.cz

Úvodní foto: © fotogestoeber - Fotolia.com

Komentáře