Šest měst, čtyři sta návštěvníků - taková byla desátá ATC RoadShow

Distributor AT Computers již podesáté uspořádal šňůru setkání se svými partnery a zákazníky. Prezentace pořadatele a jedenácti světových výrobců si na jejích zastávkách vyslechly stovky účastníků.

Šest měst, čtyři sta návštěvníků - taková byla desátá ATC RoadShow
Společnost AT Computers uspořádala již desátý ročník série setkání se zákazníky a obchodními partnery. Jubilejní ATC RoadShow zavítala během května do šesti měst České republiky. Bohatý jednodenní program plný informací a novinek ze světa IT si nenechalo ujít téměř 400 účastníků.

Setkání nabitých prezentacemi jednotlivých obchodních partnerů se zúčastnilo celkem 11 světových výrobců a dodavatelů. Z úst jejich zástupců si účastníci vyslechli nejen novinky, ale mohli se také zapojit do řady soutěží o atraktivní ceny. AT Computers též zveřejnilo řadu informací o vývoji trhu a své nabídce.

V našem každoročním programu si ATC RoadShow našla své pevné místo především díky rostoucímu zájmu našich zákazníků o tuto formu setkávání. Proto děkuji všem, kteří si k nám letos v Liberci, Brně, Plzni, Senohrabech u Prahy, Pardubicích a Ostravě našli cestu,“ uvedl Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Zdroj: AT Computers

Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře