Servodata se tranformují v poskytovatele platforem, rozšířují management a změní korporátní identitu

Roli Servodat jako poskytovatele platforem Microsoftu a open-source posílil příchod Ondřeje Štrby a Petra Náhlovského na pozice šéfů divizí pro příslušné technologie. Otakar Smolík se stal členem představenstva a obchodního vedení společnosti.

Servodata se tranformují v poskytovatele platforem, rozšířují management a změní korporátní identituSkupina Servodata Group oznámila další kroky, které mají posílit pozici skupiny jako poskytovatele platforem. Po několika akvizicích a následné konsolidaci rozšířeného portfolia se skupina začala orientovat na komplexní ICT služby a řešení.

V rámci této transformace společnost rozšířila management a rozvinula svou nabídku komplexních řešení postavených na platformách Microsoftu a open-source.

Management společnosti posílil o tři manažery. Do představenstva a obchodního vedení společnosti nastoupil Otakar Smolík, bývalý viceprezident společnosti Ness Technologies.

Divize zajišťující návrh, implementaci a následnou podporu řešení v rámci obou platforem povedou z pozic unit directorů Ondřej Štrba (Microsoft) a Petr Náhlovský (open source). Rozrůstá se i obchodní tým. Za poslední měsíc rozšířili jeho řady obchodníci Rostislav Haufer a Tomáš Bartoš.

Zájem o služby a řešení na platformách Microsoft a open source podle Petra Mýtiny roste mezi velkými podniky i ve státní sféře. Zároveň má růst i poptávka po řešeních, které zajistí modernizaci a konsolidaci současné IT infrastruktury podniků.

Orientaci na komplexní ICT služby a vstup do nové fáze vývoje promítnou Servodata i do své korporátní identity. Zásadní změnou má projít webová prezentace společnosti, která nabídne informace o nových službách. Změny mají být představeny v roce 2015.

Zdroj: ServodataKomentáře