Šéfa 2N Telekomunikace Oldřicha Stejskala nahradí Michal Kratochvíl

Od 1. 1. 2019 bude novým generálním ředitelem 2N Telekomunikace člen managementu Michal Kratochvíl. Dosavadní šéf Oldřich Stejskal byl jmenován členem představenstva 2N a bude se věnovat dalším strategickým úkolům.

Šéfa 2N Telekomunikace Oldřicha Stejskala nahradí Michal KratochvílSpolečnost 2N Telekomunikace oznámila, že dlouholetý člen managementu Michal Kratochvíl bude od 1. 1. 2019 zastávat pozici generálního ředitele. Vystřídá tak dosavadního ředitele Oldřicha Stejskala, který byl jmenován členem představenstva.

Stejskal se bude věnovat dlouhodobějším strategickým úkolům, přičemž bude i nadále spolupracovat s ředitelem divize New Business Peterem Lindströmem a finančním ředitelem Fredrikem Sjöstrandem ze společnosti Axis Communications.

Michal Kratochvíl do 2N nastoupil v roce 2002 jako business development manager. Během posledních let zastával pozici obchodního ředitele a úzce spolupracoval s generálním ředitelem Oldřichem Stejskalem.

V roli generálního ředitele bude pokračovat v rozvoji společnosti, vztahů s partnery a zákazníky a v rozvíjení společných hodnot 2N a Axis. Podobně jako doposud bude Kratochvíl pracovat v sídle společnosti 2N v Praze.

Zdroj: 2N Telekomunikace

Úvodní foto: 2N Telekomunikace

Komentáře