SecTec se stal slovenským distributorem Kaspersky Lab

Společnost SecTec, distributor s přidanou hodnotou působící v oblasti IT, uzavřela distribuční kontrakt s Kaspersky Lab pro slovenský trh.

SecTec se stal slovenským distributorem Kaspersky LabZákladem spolupráce společností SecTec a Kaspersky Lab je rozvoj partnerské sítě na Slovensku a rozšíření nabídky o portfolio služeb a produktů pro střední a velké podniky. Distributor o tom informoval v oznámení.

Verím, že našim spoločným úsilím a odbornými znalosťami či skúsenosťami dokážeme prispieť k zníženiu kybernetických hrozieb, ktoré sa rozvojom IT stávajú globálnym problémom, uvedl ve zprávě Marek Král, generální ředitel společnosti SecTec.

Od spolupráce s firmou SecTec si Kaspersky slibuje posílené své pozice na Slovensku. Obchodní partneři budou moci nabídnout portfolio podnikových produktů a služeb. Konkrétně jde např. o softwarovou ochranu proti DDoS útokům, Anti-APT řešení, Industrial Protection včetně zajištění SCADA, Enterprise Endpoint Security a další.

Obchodní model Kaspersky Lab je čistě partnerský, proto je pro nás klíčové mít v každé zemi distributora s reálně přidanou hodnotou a certifikovaných prodejců, kteří naše řešení kvalitně představí jejich zákazníkům,“ uvedl Jan Sekera, regionální channel manažer společnosti Kaspersky Lab.

SecTec bude třetím slovenským distributorem Kaspersky. Doposud kontrakt měly společnosti AT Computer a Avnet Technology Solutions.

Zdroj: SecTec

Úvodní foto: Kaspersky Lab, SecTec

Komentáře