SecTec je distributorem bezpečnostního a analytického softwaru Checkmarx

Tři řešení společnosti Checkmarx jsou určena k odhalování a odstraňování bezpečnostních rizik počítačových, webových a mobilních aplikací, čímž mají přispět ke zkrácení a zlevnění vývojového procesu.

SecTec je distributorem bezpečnostního a analytického softwaru CheckmarxSpolečnost SecTec oznámila, že se od září/septembra 2015 stala distributorem bezpečnostních řešení od společnosti Checkmarx pro slovenský trh.

Checkmarx se zabývá vývojem softwarových řešení pro analýzu, identifikaci a ostranění bezpečnostních rizik počítačových, webových a mobilních aplikací.

Podľa bezpečnostných analýz, je až 86% všetkých kybernetických útokov smerovaných na aplikácie a až 92% aplikácií je zraniteľných. Tieto riešenia pomáhajú bezpečnostným vývojárom a audítorom jednoducho a rýchlo skenovať zdrojový kód vo všetkých hlavných programovacích jazykoch a identifikovať jeho slabé miesta,“ uvedl Marek Král, generální ředitel společnosti SecTec.

Tři hlavní řešení Checkmarx se jmenují CxSAST, CxSAST Mobile a CxRASP. Svým uživatelům podle distributora poskytnou okamžitý přístup k výsledkům bezpečnostní analýzy kódu a návodu, jak postupovat při opravě. Díky tomu se má zásadně zkrátit proces vývoje a testování softwaru.

Zdroj: SecTec

Úvodní foto: SecTec, Checkmarx

Komentáře