Schneider Electric spouští program Edge Software & Digital Services

Nový program pro poskytovatele IT řešení nabízí finanční výhody a podporu při poskytování služeb Managed Power Services. Partneři budou mít zároveň přístup k portfoliu IT softwaru a digitálních služeb EcoStruxure.

Schneider Electric spouští program Edge Software & Digital ServicesSpolečnost Schneider Electric oznámila spuštění svého programu Edge Software & Digital Services Program, který zahrnuje kompletní nabídku benefitů, podpůrných nástrojů a certifikací umožňujících poskytovatelům IT řešení začít podnikat v oblasti poskytování služeb Managed Power Services.

Program podle společnosti vznikl v reakci na rychlý rozvoj edge computingu a umožňuje poskytovatelům IT řešení získat stálý tok příjmů díky nabídce vzdáleného monitorování a řízení fyzické infrastruktury jejich zákazníků s využitím IT softwaru a služeb EcoStruxure společnosti Schneider Electric.

Nový program Edge Software & Digital Services Program je součástí partnerského programu mySchneider IT Solutions Partner Program, dříve označovaného jako APC Channel Partner Program.

Finanční pobídky i vzdělávací kurzy na rozjezd

Rychlejší rozvoj edge computingu představuje ohromnou příležitost pro poskytovatele IT řešení zvýšit jejich opakující se výnosy prodejem Managed Power Services,“ říká David Terry, VP IT Channels, Schneider Electric Europe.

Program podle něj zjednodušuje a zrychluje čas potřebný k rozjezdu podnikání v oblasti Managed Power Services a partnerům umožní reagovat na potřeby zákazníků, a to prostřednictvím efektivního sledování a správy okrajových pracovišť jejich zákazníků.

Mezi hlavní součásti programu Edge Software & Digital Services patří trvalé finanční pobídky pro poskytovatele IT řešení pro reinvestování do jejich podnikání či podrobná elektronická příručka pro rozvoj podnikání v oblasti MPS.

K dispozici budou rovněž vzdělávací kurzy určené ke zvýšení technických a obchodních znalostí týkajících se softwaru pro digitální vzdálené monitorování a možností poskytovaných služeb a přístup k portfoliu Schneider Electric s nabídkou pokročilého vzdáleného monitorování 24/7 a vzdálené/lokální podpory.

Zdroj: Schneider Electric
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře