SAP Slovensko uděloval partnerská ocenění za rok 2014

Společnost Tempest si odnesla ocenění pro nejúspěšnějšího partnera zapojeného do programu VAR PartnerEdge. Pavol Sokol z Ness byl vyhlášen partnerským obchodníkem roku.

SAP Slovensko uděloval partnerská ocenění za rok 2014Slovenská pobočka společnosti SAP vyhlásila nejúspěšnější partnery za rok 2014. Hodnocení probíhalo ve dvou kategoriích, konkrétně Najúspešnejší VAR PartnerEdge partner a Partnerský obchodník roka.

Cenu za nejlepšího partnera zapojeného do programu PartnerEdge si odnesla společnost Tempest. Obchodníkem roku se pak stal Pavol Sokol ze společnosti Ness.

Kritérii byly celkové výnosy z licencí, počet nových zákazníků a obchodních transakcí, platební disciplína a prodej produktů z inovativního a strategického portfolia.

Hlavním parametrem byl i počet licenčních transakcí SAP HANA, čímž se společnost snaží motivovat partnery k prosazování řešení postavených na této platformě.

Spolupráca s partnermi bola na vynikajúcej úrovni. Veľmi ma teší, že máme na Slovensku cloud partnera, ako aj partnerov autorizovaných na predaj in-memory technológie SAP HANA," uvedl k příležitosti vyhlášení oceněnígenerální ředitel SAP Slovensko Richard Guga.

Našou snahou je maximálne podporovať tieto dva smery, skrývajú obrovský potenciál pre rast. Oplatí sa preto investovať do autorizácie a následnej certifikácie viazanej na tieto technológie,“ dodal.

Zdroj: SAP

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře