SAP Services v Praze řídí dva ředitelé: Iveta Chválová a Edo Wijkhuizen

Společnost SAP Services, která z Prahy poskytuje finanční a personální služby pobočkám SAP po celém světě, vedou od dubna dva noví ředitelé.

SAP Services v Praze řídí dva ředitelé: Iveta Chválová a Edo WijkhuizenIveta Chválová a Edo Wijkhuizen ve společnosti SAP Services (dříve SAP BSCE) působí již od jejího založení v roce 2005. Ve funkci nahradili Andreu Hepnerovou, během jejíhož působení se SAP Services rozrostla v jedno z největších českých center podnikových služeb.

 

Hepnerová změnila pozici a nastoupila jako viceprezidentka pro digitální transformaci v HR na regionální úrovni.

 

Iveta Chválová (37) studovala anglistiku a germanistiku na Slezské univerzitě v Opavě, Univerzitě Karlově v Praze a Technické univerzitě v Drážďanech. Do SAP Services nastoupila po absolutoriu vysoké školy a postupně prošla několika pracovními pozicemi v oblasti HR služeb.

Vedle role ředitelky SAP Services vede Iveta Chválová i oddělení, které se zabývá mezinárodní mobilitou a relokací pracovníků v rámci společnosti SAP, a to včetně všech legislativních a administrativních aspektů.

Svůj volný čas tráví ráda s rodinou, mezi její koníčky patří také klasický tanec.

Edo Wijkhuizen (38) pochází z Nizozemí, kde studoval na Saxion University ve městě Enschede. V pražských kancelářích SAP Services postupně prošel několika pozicemi v oblasti finančních služeb. Působil například jako manažer týmu expertů, kteří měli za úkol migrovat finanční procesy z jednotlivých evropských poboček společnosti SAP do pražského centra, nebo jako manažer globálních procesů odpovědný za vytvoření a zavedení standardů pro dílčí procesy v oblasti O2C (Order to Cash). Vedle role ředitele SAP Services vede také globální tým O2C odborníků.

Volný čas rád tráví výlety do přírody.

Oba noví ředitelé SAP Services se chtějí zaměřit na zvyšování povědomí o společnosti, jejích službách a kariérních příležitostech. Rozvíjet chtějí mimo jiné i CSR aktivity, stejně jako program Autismus v práci, který dává příležitosti zaměstnancům s Aspergerovým syndromem.

Zdroj: SAP
Úvodní foto: SAP

Komentáře