SAP přivezl do Prahy pojízdnou laboratoř se scénáři využití moderních technologií

Kamion s přívěsem parkuje do 19. 9. před stadionem Slavie v Edenu a nabízí zákazníkům názorné ukázky nasazení technologií v rámci referenčních obchodních případů včetně konceptu chytrého města SAP City.

SAP přivezl do Prahy pojízdnou laboratoř se scénáři využití moderních technologiíSpolečnost SAP přivezla do Prahy svou pojízdnou laboratoř nabízející 360° zážitek s dotykovou stěnou, hlasovým ovládáním a živými demo ukázkami, které vycházejí z referenčních obchodních scénářů.

Kamion, který bude do 19. 9. možné navštívit u vršovického Edenu, má zákazníkům společnosti názorně demonstrovat, jak mohou technologie, jako jsou blockchain, internet věcí nebo strojové učení, pomoci firmám v inteligentním podnikání.

Díky kamionu jsme přivezli ukázky využití nových technologií přímo k českým zákazníkům. Ti tak mohou názorně vidět, jak přesně jim naše řešení dokáží pomoci v jejich podnikání napříč nejrůznějšími průmyslovými,“ uvedl Peter Demuth, ředitel pre-sales v SAP ČR.

Zákazník potom může spolu s kolegy z inovační laboratoře vyvinout prototyp řešení pro svůj konkrétní případ, a to za pouhých pět dnů. Díky tomu velmi rychle uvidí dopady adopce nových technologií, ještě než dané řešení naimplementuje,“ dodal Demuth.

V kamionu se nachází kompletní replika projektu SAP City, jehož originál se nachází v německé centrále společnosti. Pojízdná replika umožňuje ukázat využití technologií širokému obecenstvu v rámci evropských měst, do kterých postupně míří.

Jedním ze scénářů je například řídicí, analytický a monitorovací systém chytré městské infrastruktury, který zahrnuje inteligentní osvětlení, veřejnou Wi-Fi, nabíjecí stanice elektromobilů, chytré lavičky a další technologie.

Zdroj: SAP
Úvodní foto: SAP

Komentáře