SAP přivezl do Prahy pojízdnou laboratoř se scénáři využití moderních technologií

Kamion s přívěsem parkuje do 19. 9. před stadionem Slavie v Edenu a nabízí zákazníkům názorné ukázky nasazení technologií v rámci referenčních obchodních případů včetně konceptu chytrého města SAP City.

SAP přivezl do Prahy pojízdnou laboratoř se scénáři využití moderních technologií



Společnost SAP přivezla do Prahy svou pojízdnou laboratoř nabízející 360° zážitek s dotykovou stěnou, hlasovým ovládáním a živými demo ukázkami, které vycházejí z referenčních obchodních scénářů.

Kamion, který bude do 19. 9. možné navštívit u vršovického Edenu, má zákazníkům společnosti názorně demonstrovat, jak mohou technologie, jako jsou blockchain, internet věcí nebo strojové učení, pomoci firmám v inteligentním podnikání.

Díky kamionu jsme přivezli ukázky využití nových technologií přímo k českým zákazníkům. Ti tak mohou názorně vidět, jak přesně jim naše řešení dokáží pomoci v jejich podnikání napříč nejrůznějšími průmyslovými,“ uvedl Peter Demuth, ředitel pre-sales v SAP ČR.

Zákazník potom může spolu s kolegy z inovační laboratoře vyvinout prototyp řešení pro svůj konkrétní případ, a to za pouhých pět dnů. Díky tomu velmi rychle uvidí dopady adopce nových technologií, ještě než dané řešení naimplementuje,“ dodal Demuth.

V kamionu se nachází kompletní replika projektu SAP City, jehož originál se nachází v německé centrále společnosti. Pojízdná replika umožňuje ukázat využití technologií širokému obecenstvu v rámci evropských měst, do kterých postupně míří.

Jedním ze scénářů je například řídicí, analytický a monitorovací systém chytré městské infrastruktury, který zahrnuje inteligentní osvětlení, veřejnou Wi-Fi, nabíjecí stanice elektromobilů, chytré lavičky a další technologie.

Zdroj: SAP








Úvodní foto: SAP

Komentáře