SAP ocenil partnery roku 2014 a podotkl, že není je pro velké firmy

Společnost uvádí, že 79 % jejích zákazníků ve skutečnosti tvoří malé a střední firmy, které využívají řešení SAP Business One. Českým partnerem roku 2014 se stala společnost Version CZ.

SAP ocenil partnery roku 2014 a podotkl, že není je pro velké firmySpolečnost SAP uspořádala v pražském NH Hotelu partnerské setkání SAP Business One Partner Day, na kterém se sešlo celkem 111 zástupců téměř čtyřiceti partnerských firem z celého regionu střední a východní Evropy.

Platforma SAP Business One je podle společnosti důkazem toho, že firma nedělá jen řešení pro velké podniky. Business One je určena pro malé a střední podniky z celé řady odvětví, přičemž nabízí speciální rozšíření například pro automobilový či chemický průmysl, výrobní podniky či zdravotnictví.

Během roku 2014 začalo používat řešení SAP Business One více než 4 600 nových zákazníků, což znamenalo růst tržeb prostřednictvím partnerů o desetinu,“ uvedl Gergely Kézdy, ředitel partnerského kanálu SAP Business One pro region CEE.

Novinky v obchodní strategii SAP Business One, včetně dalšího rozvoje řešení na platformě SAP HANA i produktové plány na letošní rok pak účastníkům setkání představili také Peter Mulder, globální ředitel SAP Business One a Andreas Wolfinger, vice prezident SAP SE.

V předsálí prezentovalo účastníkům svá řešení celkem 9 partnerů společnosi: Beas, Boyum IT, Computec,Coresystems, CP CIM-Pool, Maringo, Produmex, T-Systems a Variatec.

Partnerské setkání zakončil slavnostní večer, na kterém byla předána ocenění nejlepším partnerům za rok 2014. Ocenění převzali nejúspěšněji partneři za každou zemi. V České republice ocenění získala pardubická společnost Versino CZ, na Slovensku byla oceněna společnost Softip.

Zdroj: SAP
Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře