SAP nově garantuje podporu systému SAP S/4HANA až do roku 2040

Výrobce se zavázal přinášet inovace své vlajkové lodi produktů pomocí aktualizací minimálně dalších 20 let. Zároveň oznámil, že prodlužuje podporu řešení SAP Business Suite 7 do konce roku 2027 s další možností rozšířené podpory do konce roku 2030.

SAP nově garantuje podporu systému SAP S/4HANA až do roku 2040Společnost SAP oznámila, že bude garantovat podporu nové generace podnikového informačního systému SAP S/4HANA až do roku 2040. Novou strategií SAP reaguje na požadavky zákazníků, partnerů i světových uživatelských skupin DSAG a ASUG.

Zákazníci nám každodenně potvrzují, že jejich rozhodnutí pro SAP S/4HANA bylo správné. Garancí prodloužené podpory jim poskytujeme jistotu při plánování budoucnosti,“ uvedl Peter Demuth, ředitel presales SAP ČR a SAP Slovensko.

Jde o významný signál, hlásíme se k ochraně investic našich zákazníků a k dlouhodobému partnerství na jejich cestě k inteligentnímu podnikání, a to s podporou technologií jako je umělá inteligence, strojové učení nebo blockchain,“ dodal.

Podle průzkumu organizace DSAG bezmála polovina (49 %) zákazníků plánuje přechod na nový systém v následujících třech letech. Na českém trhu je tento trend podle SAPu potvrzen desítkami migrací na novou verzi ročně.

Společnost SAP své zákazníky podporuje jak v rámci přípravy na transformaci, tak i v průběhu realizace pomocí programových nabídek, služeb, nástrojů včetně podpory širokého partnerského ekosystému.

Zároveň s oznámením o prodloužení podpory SAP S/4HANA společnost SAP dále prodlužuje podporu řešení SAP Business Suite 7 do konce roku 2027 s další možností rozšířené podpory do konce roku 2030.

Zdroj: SAP

Úvodní foto: SAP

Komentáře