SAP centralizoval veškeré partnerské aplikace do tržiště SAP App Centre

Doba, kdy byla řešení partnerů SAP „rozházena“ po několika oddělených digitálních tržištích, skončila. Nově bude kompletní nabídka partnerského ekosystému dostupná skrze jednotný portál SAP App Centre. SAP tím vychází vstříc partnerům i zákazníkům.

SAP centralizoval veškeré partnerské aplikace do tržiště SAP App CentreSpolečnost SAP představila na své globální partnerské konferenci novou podobu digitálního tržiště SAP App Centre. To nyní zákazníků nabídne možnost přímého nákupu řešení od všech partnerů a centrální správu nákupů, fakturace a komunikace.

Usnadňujeme zákazníkům vyhledávání, nákup a správu řešení z našeho širokého ekosystému strategických partnerů včetně startupů, nezávislých vývojářů a poskytovatelů služeb,“ uvedla generální ředitelka SAP pro partnerské kanály Diane Fanelliová.

SAP App Centre momentálně nabízí přes 1 300 partnerských aplikací postavených na kompletním technologickém portfoliu SAP včetně SAP S/4HANA, SAP SuccessFactors, SAP Hybris, SAP Ariba a SAP Analytics.

Dříve byla tato řešení „rozházena“ po větším počtu tržišť, což bylo důvodem rostoucí nespokojenosti partnerů i zákazníků. To byl hlavní důvod, proč SAP sjednotil celou nabídku partnerských aplikací pod jednu střechu.

V novém uspořádání mají partneři a zákazníci k dispozici jednotné místo, kde se může střetávat nabídka s poptávkou. SAP současně upravil svůj platební systém, aby byl kompatibilní s postupy používanými ve velkých korporacích a slibuje také přehlednou navigaci a vyhledávání konkrétních řešení.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © frenta - Fotolia.com

Komentáře