SAP bude pro svou platformu HANA využívat hardware a datacentra od Lenova

Nově uzavřená spolupráce obou společností propojí platformu SAP HANA se serverovou infrastrukturou od Lenova. Součástí dohody je také rozvoj cloudových řešení na čínském trhu.

SAP bude pro svou platformu HANA využívat hardware a datacentra od LenovaSpolečnosti SAP a Lenovo oznámily uzavření mnohostranné spolupráce pro vytváření inovací spojujících platformu SAP HANA a systémy Lenovo. Cílem partnerství je společné efektivní využití zdrojů pro rozšíření zákaznické nabídky, posílení konkurenceschopnosti a také rozvoj cloudových řešení v Číně.

Spolupráce si dále klade za cíl výrazně posílit existující partnerství a kombinovat řešení SAP s nabídkami datových center Lenovo s cílem poskytnout zákazníkům technologie, které mohou organizacím pomoci stát se agilními digitálními společnostmi.

Rozšířené partnerství společností SAP a Lenovo bude zahrnovat zapojení nových inovací mezi platformou SAP HANA a systémy Lenovo pro výzkum a definování nových technologií orientovaných se na potřeby digitální ekonomiky. Tento krok také povede k tomu, že společnost SAP začne využívat systémy Lenovo jako infrastrukturní serverovou platformu.

Partneři vypracují společnou strategii pro efektivní využití zdrojů včetně systémových integrátorů a technologických partnerů, což má oběma firmám umožnit nabízet zákazníkům ucelenou nabídku nových technologií.

V rámci strategie budou společnosti prezentovat společná diferencovaná řešení v Lenovo Enterprise Innovation centrech ve Stuttgartu, Morrisvillu a v brzy otevřeném centru v Pekingu.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: SAP, Lenovo

Komentáře