Samsung zpřístupní živá dema telefonu Galaxy S5 a chytrých náramků Gear

V rámci předprodejní kampaně dá Samsung uživatelům příležitost seznámit se naživo s novým telefonem Galaxy S5 a kompatibilními chytrými hodinkami a náramky.

Samsung zpřístupní živá dema telefonu Galaxy S5 a chytrých náramků GearSpolečnost Samsung se připravuje na spuštění nové vlajkové lodi Galaxy S5 a chytrých náramků Gear 2 a Gear Fit, k nimž dojde 11. 4. V rámci předprodejní kampaně zpřístupní ve více než 60 zemích demo produkty, na nichž si potenciální zákazníci budou moci nová zařízení osahat a vyzkoušet si jejich funkce, například čtečku otisků prstů, monitor srdečního tepu nebo vylepšené vlastnosti fotoaparátu.

Analytici dodávají, že výsledky Samsungu v letošním roce stojí a padají právě s úspěchem nového telefonu a s ním spárovatelných zařízení.

Galaxy S5 je nejzásadnější mobilní novinkou Samsungu v letošním roce. Je proto nesmírně důležité, aby si od začátku vedl dobře a aby jeho prodej vytáhl nahoru i zbytek portfolia. Když se zadaří S5, zadaří se i Samsungu. Když ne, čeká Samsung těžký rok,“ uvedl například Neil Mawston, ředitel společnosti Strategy Analytics.

Nový chytrý telefon je odolný proti vodě a prachu, je postaven na Androidu 4.4, pohání jej čtyřjádrový 2,5GHz procesor a jeho 5,1“ displej má Full HD rozlišení. Samsung jej představil v únoru na setkání Mobile World Congress, stejně jako chytré hodinky Gear 2 a Gear 2 Neo nebo chytrý náramek Gear Fit.

Tato zařízení půjdou do prodeje ve stejný den jako nový telefon.

Zdroj: IDG News Service
Úvodní foto: Samsung

Komentáře