Samsung vystaví telefony Galaxy S6 v pražské Galerii Mánes

Akce potrvá od 15. do 17. 4. a bude zahrnovat výstavu nových modelů a příslušenství, soutěž o šest kusů i noční videomappingovou projekci na vodárenskou věž.

Samsung vystaví telefony Galaxy S6 v pražské Galerii MánesSpolečnost Samsung připravila v souvislosti se zahájením prodeje svých nejnovějších telefonů Galaxy S6 a Galaxy S6 edge na českém a slovenském trhu originální program pro veřejnost.

Každý večer od středy 15. do pátku 17. dubna bude mezi osmou a jedenáctou hodinou večer probíhat promítání spotů s prvky videomappingu na vodárenskou věž u pražské Galerie Mánes.

Od 15. do 16. dubna navíc bude přímo v prostorech Galerie Mánes probíhat výstava nových modelů včetně jejich příslušenství. Její součástí bude i soutěž o 6 kusů modelu Samsung GS6, přičemž vyhrát bude moci každý. Postačí zodpovědět soutěžní otázku a zatočit si na výherním kole.

V Galerii Mánes budou zájemci moci navštívit i tzv. Experience zónu, ve které se budou nacházet velké stoly s mobilními telefony Galaxy S6 a Galaxy S6 edge. Opodál se bude nacházet chill-out zóna, kde si budou moci zájemci vyzkoušet mobilní virtuální realitu s Gear VR.

Zdroj: Samsung
Úvodní foto: Samsung

Komentáře