Samsung rozšíří nabídku prémiových televizorů QLED o další řadu

Společnost Samsung Electronics oznámila rozšíření svého sortimentu vlajkových zařízení QLED v Evropě o řadu Q8D.

Samsung rozšíří nabídku prémiových televizorů QLED o další řaduŘada Q8D doplňuje sortiment špičkových zařízení QLED společnosti Samsung pro rok 2018.

Sortiment Q8D nabízí vysokou kvalitu obrazu, jednoduché řešení pro uspořádání kabelů a inteligentní funkce, jež usnadňují nastavení a ovládání televizoru.

Q8D bude obsahovat kombinaci technologií Full Array Local Dimming (celoplošné podsvícení s funkcí lokálního stmívání) a HDR 1500 pro širší dynamický rozsah a ve spojení s technologií Q Contrast Plus pro vysoký kontrast kontrastem. Q8D s antireflexní obrazovkou pokrývá 100 % barevného gamutu.

Režim Ambient nabízí po celý den užitečné informace. Může přehrávat hudbu nebo zobrazovat nejnovější zprávy, dopravní hlášení či aktuální předpověď počasí. V případě nástěnných televizorů může režim Ambient napodobit vzor na zdi za televizorem.

Snadné přihlášení pomocí nové aplikace SmartThings (pro iOS a Android) výrazně zkracuje dobu nezbytnou k nastavení nového televizoru. Nový univerzální průvodce spotřebitelům umožňuje procházet streamovací služby a živé televizní vysílání v rámci jedné nabídky a funkce S-Voice nabízí možnost ovládat televizor pouze hlasem.

Řešení Samsung Clean Cable Solution pomůže uspořádat všechny kabely. Stačí je zasunout do připravených drážek na zadní části televizoru, odkud jsou vedené stojanem.

Samsung v rámci řady Q8D nabídne úhlopříčky 55", 65" a 75" (od září).

Modely z řady Q8D budou v České republice dostupné od srpna, doporučené maloobchodní ceny budou 109 990 Kč pro model s úhlopříčkou 75", 79 990 Kč za 65" model a 55 990 Kč za 55" televizor.

Zdroj: Samsung
Úvodní foto: Samsung

Komentáře