Samsung a Microsoft rozšiřují partnerství, prohlubují konektivitu napříč zařízeními

Obě společnosti spolupracují na zavádění nových produktů, služeb a integrovaných řešení umožňujících plynulou konektivitu napříč zařízeními i platformami. Fyzickým důkazem prohloubení partnerství je zařízení Galaxy Note10.

Samsung a Microsoft rozšiřují partnerství, prohlubují konektivitu napříč zařízenímiSpolečnost Samsung Electronics oznámila další krok v rámci svého dlouhodobého strategického partnerství se společností Microsoft. To si klade za cíl přinést hladkou integraci v oblasti produktivity napříč zařízeními, aplikacemi i službami.

Samsung uvádí, že díky integraci s řešeními Microsoft, kterou poprvé nabídl nový Galaxy Note10, získávají uživatelé jednoduchý způsob, jak ve své práci střídavě pokračovat na chytrém telefonu či počítači.

Obě společnosti hodlají své partnerství ještě více prohloubit a zaměřit se na ještě větší využití cloud computingu a pokročilé inteligence, aby v éře sítí 5G mohli na trh uvést mobilní řešení poskytující zcela nerušenou uživatelskou zkušenost.

Společnosti Microsoft a Samsung mají za sebou dlouhou historii inovací a vzájemné spolupráce a tímto oznámením vstupují do nové fáze našeho partnerství,“ uvedl Satya Nadella, CEO společnosti Microsoft.

Naším cílem je pomáhat lidem být produktivnější na jakémkoli zařízení a kdekoli – a díky kombinaci našich inteligentních řešení s výkonnými novými zařízeními Samsung se tato vize může stát realitou,“ dodal.

Vylepšená práce s Outlookem i OneDrive

Počínaje Galaxy Note10 budou nejpoužívanější řešení společnosti Microsoft zaměřená na zvyšování produktivity práce při používání chytrých telefonů integrována do produktů a služeb Samsung Galaxy.

Mezi ně patří například vylepšená práce s programem Outlook, která v zařízení Galaxy Note10 nabídne optimalizovanou a integrovanou aplikaci, či automatickou synchronizaci Galerie Samsung se službami Microsoft OneDrive.

Samozřejmostí je hladké přecházení mezi PC a mobilním zařízením, kterému napomůže odkaz na Windows začleněný do panelu rychlého spouštění. Kontinuita služeb dle Samsungu vytvoří důležité spojení s jakýmkoli počítačem se systémem Windows 10.

Zdroj: Samsung Electronics
Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře