Salesforce dál výrazně roste, ve druhém kvartálu zvýšil tržby téměř o čtvrtinu

Rostoucí poptávka napříč portfoliem zajistila společnosti Salesforce meziroční růst tržeb o 23 % na 6,34 miliardy dolarů. Pozitivní vývoj očekává i ve třetím čtvrtletí fiskálního roku 2022.

Salesforce dál výrazně roste, ve druhém kvartálu zvýšil tržby téměř o čtvrtinuSpolečnost Salesforce zveřejnila výsledky svého hospodaření ve druhém čtvrtletí fiskálního roku 2022, z nichž vyplynulo, že tržby společnosti meziročně vyskočily o 23 % na 6,34 miliardy dolarů.

Tržby z předplatného a podpůrných služeb se ve sledovaném období vyšplhaly na 5,91 miliardy dolarů, což představuje meziroční zlepšení o 22 %. Tržby z profesionálních služeb pak vyrostly o 37 % na 0,43 miliardy.

V druhém čtvrtletí jsme překročili naše finanční očekávání, dosáhli jsme rekordních úrovní nových obchodů a zaznamenali jsme silnou poptávku v celém našem portfoliu,“ pochvaluje výsledky prezidentka a CFO společnosti Amy Weaverová.

Salesforce na základě pokračujícího úspěchu platformy Customer 360 očekává ve třetím další navýšení tržeb, a to na 6,78 až 6,79 miliardy dolarů.

Zdroj: Salesforce

Úvodní foto: Foto: © Tomislav - Fotolia.com

Komentáře