Salesforce a AWS rozšiřují partnerství, sjednotí vývoj a uvedou nové inteligentní aplikace

Poskytovatel cloudových služeb usnadní vývojářům využívajícím technologie obou společností vytvářet a provozovat zákaznické aplikace, nativně využívat služby AWS v Salesforce aplikacích a bezpečně propojovat data i workflow.

Salesforce a AWS rozšiřují partnerství, sjednotí vývoj a uvedou nové inteligentní aplikaceSpolečnosti Amazon Web Services (AWS), Amazon.com a Salesforce oznámily výrazné rozšíření svého celosvětového strategického partnerství. Rozšíření spolupráce by mělo zjednodušit využívání uceleného portfolia produktů a služeb AWS a Salesforce.

Zákazníci tak budou podle společností moci vytvářet a nasazovat výkonné firemní aplikace, které urychlí jejich digitální transformaci. Partnerství například sjednotilo produkty AWS a Salesforce, což nabízí zákazníkům nové možnosti.

Vývojáři budou moci vytvářet a provozovat vlastní aplikace, které díky propojení CRM dat a workflow s vlastními řešeními nad AWS cloudy nebo integraci cloudových dat do Salesforce aplikací posílí využitelnost obou platforem.

Společnost Salesforce také do svých nových aplikací začlení služby Amazon Web Services z oblasti hlasu, videa, umělé inteligence a strojového učení.

Vše pod jednou digitální střechou

Díky nové části portfolia obou společností mohou zákazníci pořídit ucelená řešení přímo od Salesforce a následně plně využívat integrovaných AWS služeb na bázi platby za skutečně použité zdroje.

Novým partnerstvím výrazně zjednodušujeme život vývojářům a umožňujeme vytvářet aplikace jimi preferovanými způsoby, odkudkoli a na jakékoli úrovni,“ uvedl Andy Jassy, CEO společnosti Amazon Web Services.

Naše nové partnerství je pro IT průmysl přelomové – umožní našim zákazníkům získat z platformy Salesforce Customer 360 skutečné maximum a ještě více podpořit úspěšnost jejich podnikání,“ doplnil Marc Benioff, prezident a CEO společnosti Salesforce.

Zdroj: Salesforce
Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře